Realitní makléřka

Katka Navrátilová

Ředitelka a realitní makléřka

Své působení v oboru realitního obchodu jsem načala v roce 2009. Mé kroky vedly do RK Stejskal, která byla v Č. Budějovicích jednou z nejznámějších realitních kanceláří. Zpočátku jsem nabírala zkušenosti a věnovala se prodeji a pronájmům všech druhů nemovitostí. Postupem času jsem začala spolupracovat se sítí investorů a jako vedoucí jsem vedla prodejní týmy při kompletní realizaci jejich developerských projektů. Dále mi byla nabídnuta funkce ředitelky a jednatelky realitní kanceláře, kterou jsem úspěšně provedla obdobím pandemie Covidu i krizí v energetice, a kterou jsem zastávala až do konce roku 2023. Po zralé úvaze jsem poté nastoupila do nově vzniklé a dynamicky se rozvíjející RK Realvize, kde podle mého soudu budu nejlépe moci zúročit své dlouhodobé zkušenosti v oblasti prodeje nemovitostí a vedení týmu realitních zprostředkovatelů.

Kateřina Navrátilová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu se sídlem Za Škardou 1214 , 37006 Srubec , IČ 73519910

Kontakt

Kancelář

Staroměstská 1504/1, 370 04 České Budějovice

Tel

+420 777 184 108

Email

katerina.navratilova@realvize.cz

Vaši VIZI o bydlení proměníme v REALitu

let praxe v oboru
0 +

Realitní kancelář

Jsme parta lidí, které spojuje společná vášeň. Tou vášní je obchod a reality. Někteří z nás se v této oblasti pohybují více než 14, 13,12 let….a jsou za nimi stovky úspěšných obchodů. Někteří z nás se realitám věnují dobu kratší. Ovšem chuť a nasazení je u všech srovnatelná. Mnohé tváře našeho týmu léta reprezentovaly nadnárodní realitní síť, posléze regionální realitní kancelář. Život však přináší neustálé změny a vývoj. A tak jsme logicky dospěli do bodu, že si chceme plnit už jen vlastní sny. Proto vznikla REALVIZE. Možná máte svou vizi o bydlení… my nabízíme zkušenosti, odbornost a profesionalitu. Pokud se na nás obrátíte, uděláme maximum pro to, abyste na naší spolupráci vzpomínali jako na jeden z nejlepších obchodů ve Vašem životě.

Klienti

0 %

spokojených klientů

Hodnocení

0

hodnocení naší realitní kanceláře

Nejčastější dotazy a odpovědi

Mé provize jsou velmi individuální. Záleží na okolnostech a náročnosti prodeje. Ale nemusíte se bát, neliší se od provizí, za které prodávají ostatní realitní makléři. Rozmezí je 4–6 % z prodejní ceny.

Naše provize je splatná až v momentě, kdy se prodávaná nemovitost přepíše na nového majitele a vy dostanete peníze z prodeje. Nic nemusíte platit předem.

Ano. Kontaktujte naší realitní kancelář pro více informaci

Ano, v RK Realvize děláme pouze exkluzivně. Ale nemusíte se bát exkluzivity delší než 3 měsíce. Můžete si mě vyzkoušet třeba jen na 1 měsíc. Pokud neprodáme, ale spolupráce vám bude stále vyhovovat, můžeme pokračovat. Žádné sankce ani pokuty za ukončení této smlouvy neplatíte.

Pokud k této situaci dojde, neplatíte nic. Nárok na odměnu mám jen pokud úspěšně prodám či pronajmu.

Ne. Veškeré náklady hradím já, dokud úspěšně neprodám nebo nepronajmu Vaší nemovitost.